Виконання податкового і трудового законодавства - основа розвитку громади

Дата: 15.07.2021 14:00

Фото без опису15 липня 2021 року відбулась зустріч членів робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення, забезпечення своєчасності і повноти сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) до місцевого бюджету Черняхівської селищної територіальної громади з метою роз’яснень податкового та трудового законодавства і співбесід з суб’єктами господарювання, які проводять свою діяльність на даній території.

На зустрічі обговорювалися питання наявності правовстановлюючих документів на землю, на об’єкти власної нерухомості, сплати місцевих податків та легалізація зайнятості.  Фото без опису

Підсумовуючи  зустріч, заступник селищного голови Андрій Ющенко підкреслив  важливість ведення бізнесу на території громади як основної складової при формуванні бюджету, а також утримання за рахунок податків всіх бюджетних установ, соціального захисту населення. Андрій Петрович наголосив на значенні прозорості у господарській діяльності, легалізації робочих місць, детінізації зарплати, виплати зарплати не менше мінімальної, своєчасній та повній сплаті податків, а також на відповідальності за порушення закону.