Всеукраїнський табір «Запорізька Січ». Запрошуємо!

Дата: 15.07.2021 09:00

Всеукраїнський табір «Запорізька Січ».

Запрошуємо!

З 14 по 20 серпня в селі Канівське Запорізької області відбудеться Всеукраїнський табір «Запорізька Січ».

Захід полягає в організації та проведенні польового, наметового табору для молоді.

Учасники проходитимуть спеціалізовані тренінгові програми.

До участі в заході запрошується активна молодь, яка цікавиться розвитком національно-патріотичного виховання, та представники молодіжних громадських організацій, які досягли 18 років.

Для реєстрації до 1 серпня заповнюйте заявку учасника у Google-формі за посиланням.

Організатори заходу забезпечують проживання (таборування) та харчування учасників, а також компенсують витрати на проїзд.

Організаторами заходу виступають Міністерство молоді та спорті спільно з Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та Адміністрацією Обласного центру патріотичного виховання молоді Запорізької обласної ради на виконання Указу Президента України від 18 травня 2019 р. № 286 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання».

За додатковою інформацією можна звернутись за телефоном (066)9599-758 - Точиліна Дарина Володимирівна, в.о.директора КЗ "ОЦПВМ" ЗОР.