Зустріч із підприємцями Горбулівського старостинського округу

Дата: 14.07.2021 14:00

14 липня 2021року за ініціативи керівництва Черняхівського селищного ради і старости Горбулівського старостинського округу  відбувся круглий стіл з підприємцями, які здійснюють господарську діяльність на території Горбулівського старостинського округу.

Фото без описуУчасниками зустрічі обговорювались питання  використання земель сільськогосподарського призначення, оформлення прав на власне нерухоме майно, легалізації робочих місць та виплати заробітної плати не нижче встановленого законодавством розміру,  участі суб’єктів підприємницької  діяльності у вирішення соціальних та інших важливих проблем в населених пунктах громади .

Слід зазначити, що в громаді є представники бізнесу, які щороку долучаються до вирішення поточних проблем сіл та селища,  де обробляють земельні ділянки (паї).  Їхню благодійну допомогу на ремонт дороги, подарунки для дошкільнят та школярів, спонсорську допомогу щодо покращення матеріально-технічної бази в школах та садках, часто називають «соціальними коштами». Тому з метою створення рівних умов для всіх суб’єктів підприємницької діяльності та забезпечення прозорості у використанні цих коштів, на зустрічі запропоновано співпрацю між селищною радою та  суб’єктами підприємницької діяльності шляхом укладання соціальних угод (угоди про партнерство заради розвитку громади) щодо розвитку територій.

Керівники суб’єктів господарювання погодились долучатись до вирішення  проблем місцевого значення.

Зустрічі з підприємцями в такому форматі організовуватимуться селищною радою і надалі, адже і керівництво громади, і депутатський корпус  чудово розуміють, що тільки за умови співпраці місцевої влади з підприємцями, прозорій і відкритій системі оподаткування та використання цих коштів  можливий розвиток нашої громади.