Оголошення про повторний намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Черняхівської селищної ради

Дата: 14.07.2021 10:00

Оголошення

про повторний намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Черняхівської селищної ради (код ЄДРПОУ 01991955)

Черняхівська селищна рада повідомляє про повторний намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Черняхівської селищної ради (код ЄДРПОУ 01991955) відповідно до статті 24 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», з урахуванням рішення  Черняхівської селищної ради від 22.01.2021 р. «Про затвердження Положення про спостережну раду КНП «Черняхівське територіальне медичне об’єднання»  Черняхівської селищної ради», розпорядження Черняхівського селищного голови № 159 від 14.07.2021 р. «Про повторний намір утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Черняхівське ТМО» Черняхівської селищної ради та здійснення деяких заходів щодо її утворення».

До складу спостережної ради запрошуються депутати Черняхівської селищної ради, представники громадськості, громадських об'єднань та організацій, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я, організацій, що здійснюють професійне самоврядування у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції, з одночасним наданням документів, що підтверджують відповідність таких представників вимогам Порядку утворення спостережної ради закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1077.

Пропозиції щодо включення представників до складу спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Черняхівської селищної ради (код ЄДРПОУ 01991955) надсилаються до Черняхівської селищної ради (смт Черняхів, майдан Рад, 1) протягом 10 робочих днів з дати розміщення цього повідомлення на офіційному веб-сайті Черняхівської селищної ради.

14.07.2021 р.