"Як громаді стати цифровою" - новий освітній курс на Дія.Цифрова освіта

Дата: 13.07.2021 15:30

Фото без описуОсвітній курс «Як громаді стати цифровою» — новий інструмент цифрової трансформації на місцях. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій України Олександр Дудченко під час презентації нового курсу на порталі Дія.Цифрова освіта.

«Разом з Мінцифрою об’єднуємо зусилля, аби прискорювати цифрову трансформацію громад та регіонів. Зокрема, це — один з пріоритетів Державної стратегії регіонального розвитку. Також спільно з міжнародними організаціями активно працюємо над розбудовою інституційної спроможності громад у межах затвердженої програми для реалізації Стратегії на найближчі роки. Ми дуже вдячні партнерам за підтримку», — зазначив Олександр Дудченко.

Освітній курс включає набір рекомендацій та порад, які допоможуть громаді ефективніше комунікувати з мешканцями та стати більш конкурентоспроможною.  Зокрема, представники місцевої влади зможуть дізнатися:

• для чого здійснювати цифрову трансформацію громади;
  • як і навіщо впроваджувати основні інструменти участі в громаді;
  • навіщо громаді соцмережі та як керувати комунікаціями через них;
  • які виклики несе цифровізація, як із ними боротись;
  • покрокові інструкції з впровадження якісних змін.

Після навчання кожен його учасник отримає сертифікат із кредитом обсягом 0,2 ЄКТС (Європейської кредитно-трансферної системи).