Шановні мешканці багатоквартирних будинків!

Дата: 13.07.2021 08:00

Фото без описуШановні мешканці багатоквартирних будинків!

Відповідно до закону України «Про житлово-комунальні послуги» у багатоквартирних будинках, у яких станом на 1 січня 2021 року не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласниками не прийнято рішення про форму управління багатоквартирним будинком та не оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", виконавчий орган місцевої ради (або інший орган - суб’єкт владних повноважень, якому делеговані функції із здійснення управління об’єктами житлово-комунального господарства, забезпечення їх утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг) зобов’язаний оголосити і провести такий конкурс. Пропонуємо вам визначитись з даного питання та надати свої пропозиції до відділу ЖКГ, інфраструктури та благоустрою Черняхівської селищної ради ( кабінет № 21) до 1 серпня 2021року.   Після вказаного терміну Черняхівською селищною радою буде оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків.

Черняхівська селищна рада запрошує представників власників квартир багатоквартирних житлових будинків на зустріч з компанією-управителем багатоквартирними будинками з метою роз’яснення діючого законодавства в сфері надання житлово-комунальних послуг, яка відбудеться 16 липня 2021 року о 14-00 в актовій залі Черняхівської селищної ради.