Підготовка до опалювального сезону

Дата: 12.07.2021 15:00

12 липня під керівництвом заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Ющенка відбулось засідання робочої групи для координації діяльності підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, з підготовки господарського комплексу до роботи в зимових умовах та розв’язання нагальних питань.

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 27 травня 2021 року «Про підготовку об’єктів соціальної сфери та житлового фонду до опалювального сезону 2021-2022 років», затверджено план заходів та терміни їх виконання для підготовки об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери ради до роботи в осінньо-зимовий період.

Фото без описуПрисутні керівники відділів культури та туризму Павло Гринь, житлово-комунального господарста Олександр Смоленський, освіти, молоді та спорту Наталія Заборчук,  директори комунальних підприємств «Черняхівське ТМО» Віталій Ніколайчук, «Черняхів-Добробут» Ілля Філіманков, «Головино-Добробут» Тетяна Краснобока, завідуючий господарством КП «ЦПМСД» Ігор Гуцалюк, поінформували про хід виконання заходів з підготовки до опалювального сезону та про проблемні питання по галузям.

За підсумками засідання робочої групи дані відповідні доручення.

Наступне таке засідання заплановано через два тижні.