Володимира Алєксєєнка з Черняхова відзначено на XІІ обласному святі декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень»

Дата: 01.07.2021 14:00

Фото без описуУ Житомирі на майдані С.П. Корольова 30 червня 2021 року під час XІІ обласного свята декоративно-прикладного мистецтва «Майстерний червень» майстер-аматор Володимир Алєксєєнко з Черняхова продемонстрував свої оригінальні художні вироби з дерева.

Саме тут майстри традиційного народного, сучасного декоративно-прикладного та аматорського образотворчого мистецтва мали змогу поділитися своїми здобутками та досвідом з відвідувачами заходу.

Володимир Алєксєєнко показав у реальному часі майстер-клас з виготовлення художнього виробу з дерева за допомогою електропили. Директор комунальної установи «Житомирський обласний центр народної творчості» Житомирської обласної ради Альона Сердечна відзначила неабиякий хист нашого земляка та вручила йому подяку Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

За результатами виставки відділ культури та туризму Черняхівської селищної ради готує клопотання до Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської ОДА про присвоєння черняхівцю звання «Народний майстер художньої різьби по дереву».