Випускний вечір у Видиборському ліцеї інформаційних технологій

Дата: 26.06.2021 12:00

Випускний вечір – особливе свято: радісне та хвилююче, зі сльозами на очах та посмішками на обличчях. Доводиться прощатися з рідною школою та вчителями, які багато років готували своїх учнів до самостійного життя.

Саме таким 25 червня 2021 року стало свято випускного вечора у Видиборському ліцеї інформаційних технологій Черняхівської селищної ради, на яке зібралася вся шкільна родина.

На захід завітали Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук та староста Видиборського старостинського округу Тетяна Опанасенко, які привітали вчителів, батьків та випускників і побажали молоді цілеспрямованості, сміливості в досягненні бажаних цілей.

Офіційну частину вечора урочистою промовою розпочав директор навчального закладу Дмитро Наконечний, який по-батьківськи благословив вчорашніх школярів у доросле життя.

Потім по черзі випускники отримали свої довгоочікувані атестати про повну середню освіту.

Свято прощання з дитинством обов’язково запам’ятається випускникам на довгі роки. Хай же доля буде доброю до них в майбутньому, а життя дарує лише позитивні емоції.