Феєричний творчий звіт студії вокального співу «Тіп-Топ»

Дата: 24.06.2021 09:00

Фото без опису23 червня 2021 року в Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся творчий звіт студії вокального співу «Тіп-Топ» під керівництвом Тетяни Хоменко.

На свято мистецтва завітали заступник голови селищної ради Андрій Ющенко, депутат селищної ради Андрій Маційчук, директор КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Лариса Мазур, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Надія Кирийчук, батьки вихованців та гості.

З вітальним словом виступив Андрій Ющенко, який вручив подяку Черняхівської селищної ради колективу комунального закладу позашкільної освіти «Будинок дитячої та юнацької творчості» та відзначив директора установи Сергія Бачуру, а також творчого наставника Тетяну Хоменко. Висловив слова вдячності й вихованцям та їх батькам за відданість своїй справі, за прекрасні результати – розкриті дитячі таланти, які розвиваються та підкорюють нові мистецькі вершини, впевнено долаючи всі складнощі на своєму шляху.

Для цього колективу навчальний рік, що завершився, став роком великих творчих здобутків та перемог. Талановиті учні з «Тіп-Топ» стали лауреатами І премії V Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Феєрія зірок» у номінації «Вокал», ІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Яскраві таланти весни» у номінації «Естрадний вокал», ІІ премії Всеукраїнського конкурсу «Битва жанрів», ІІ премії ІІ Міжнародного конкурсу мистецтв «ENERGY FEST», ІІІ місце в Міжнародному багатожанровому конкурсі «Скадовськ збирає друзів».

Солістка ансамблю Анастасія Стецюк – лауреат ІІ премії V Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Феєрія зірок», ІІІ премії Всеукраїнського конкурсу «Битва жанрів».

Дует «Проліски» став лауреатом ІІ премії Всеукраїнського конкурсу «Битва жанрів».

Ансамбль «Посмішка» (Дарія Григорчук, Юлія Хаба, Дарина Тимощук, Маргарита Кондрацька, Ілона Демчук, Єлизавета Хитрич, Дарина Горкуша) – лауреат ІІ премії Всеукраїнського конкурсу «Битва жанрів», ІІ місце у XII обласному фестивалі-конкурсі «Кришталеві нотки».

«Тіп-Топ» - ІІ місце, а гурт «Елегія» (Марта Капустіна, Софія Пантус, Аліна Мазур, Дарина Шевчук, Каріна Целікова, Анна Петруша) – ІІІ місце у XII обласному фестивалі-конкурсі «Кришталеві нотки».

Карина Славінська та Марта Капустіна – лауреати ІІ премії Всеукраїнського конкурсу «Битва жанрів».

Фольклорний гурт «Чорненька доріжка» – лауреат ІІ премії Всеукраїнського конкурсу «Битва жанрів».

Дмитро Салімонович, Дарія Григорчук, Дарина Тимощук та Карина Славінська стали дипломантами XXVI Всеукраїнського фестивалю, присвяченому Дню Землі.

Юлія Максимчук виборола ІІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі проектів «Берегиня родини».

Особливою нагородою стала премія «OSKAR UKRAINE 2021» для колективів «Посмішка» та «Елегія» у молодшій та старшій вікових категоріях номінації «Вокал».

Методист, керівник студії вокального співу «Тіп-Топ» Тетяна Хоменко за досягнення у мистецтві, значний внесок у культурно-освітній розвиток держави отримала почесне звання Всеукраїнської премії «Жінка XXІ століття» (номінація «Культура/освіта») та подяку голови Житомирської обласної ради. І як підтвердження справжнього таланту педагога – щирі слова вдячності від батьків вихованців та щасливі очі дітей.

Креативні сольні номери Зоряни Загайнової, Марти Капустіної, Софії Пантус, Аліни Мазур, дуети, тріо, колективні виступи з пісенними композиціями від учнів та музичні номери від Тетяни Хоменко, Віктора Денисова (акордеон), Олексія Кривошеї (саксофон), сяючі посмішки усіх присутніх – це все створювало святкову атмосферу піднесення. Артисти заряджали гостей особливими емоціями, а вдячні глядачі дарували виконавцям щедрі оплески.