22 червня - День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата: 22.06.2021 12:41

Цього дня 1941 року нацистська Німеччина атакувала війська Радянського Союзу по всій лінії кордону від Балтійського до Чорного моря. Так, без попередження, розпочалася німецько-радянська війна 1941-1945 років як складова частина Другої світової війни, яка тривала від 22 червня 1941 року до 8 травня 1945 року. Її бої стали одними з наймасштабніших у воєнній історії ХХ століття.

22 червня наш народ згадує мільйони українців, хто відстояв перемогу в Другій світовій війні ціною власного життя, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Сьогодні керівники Черняхівської громади вшанували пам’ять про захисників нашого краю, які віддали свої життя в кривавій боротьбі. Адже горе та біль, які влітку 1941 року увірвалися майже в кожну українську родину, змінили долі як окремих сімей, так і всієї України.

Селищний голова Наталія Ревчук, а також працівники різних відділ та структур селищної ради поклали квіти до обеліска Слави і пам’ятника Скорботної матері, склали шану хвилиною мовчання.