Черняхівська громада

Житомирський район, Житомирська область

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 18.06.2021 10:00
Кількість переглядів: 924

Фото без описуВідповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради від 17.06.2021 р. № 63 "Про проведення конкурсу на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти" оголошується конкурс на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти:

 

ПЕРЕЛІК

закладів загальної середньої освіти, в яких оголошується конкурс на зайняття посад керівників закладів загальної середньої освіти

Найменування і місцезнаходження закладу освіти

 

- Видиборський ліцей інформаційних технологій Черняхівської селищної ради (с.Видибор, вул. Шкільна, 1)

-  Головинська гімназія Черняхівської селищної ради (смт Головине, вул. Адміністративна, 5)

- Дівочківська ЗОШ I-IIст. Черняхівської селищної ради (с.Дівочки, вул. Шкільна, 75) 

- Селянщинський спортивний ліцей ім. героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука (с.Селянщина, вул. Творогова, 44)

- Черняхівська гімназія Черняхівської селищної ради

(смт Черняхів, вул. Слобідська, 14)

 - Черняхівської ЗОШ I-III ст. Черняхівської селищної ради

(смт Черняхів, вул. Івана Франка, 14)

Найменування посади та умови оплати праці

 

Посадовий  оклад директора закладу загальної середньої освіти встановлюється  відповідно  до  наказу  Міністерства  освіти  і  науки України  «Про  впорядкування  умов  оплати  праці  та  затвердження  схем тарифних  розрядів  працівників  навчальних  закладів,  установ  освіти  та наукових  установ»  від  26.09.2005  №  557,  зареєстрованого  в  Міністерстві юстиції  України  03  жовтня  2005  року  за  №  1130/11410  (14-18 тарифний розряд).

Надбавки, доплати та премії встановлюються згідно контракту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі  Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.1999  № 859  «Про умови і розміри оплати праці керівників підприємств,  заснованих на державній, комунальній власності та об'єднань державних підприємств»; наказу МОНУ від 26.09.2005 № 557  «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

 

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти

 

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту». 

 

Вичерпний перелік, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі 

 

Для участі в конкурсі  на посаду  керівника  закладу загальної середньої освіти подаються такі документи:

-  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- особовий листок по обліку кадрів та кольорове фото розміром 3*4;

- копія паспорта громадянина України;

-  копія документа про вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-  копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на момент їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

-  довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості. Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Документи приймаються з  18  червня по  17  липня  2021  року 

(з 09.00 год. до  17.00 год. за адресою:  майдан Рад, 2 смт Черняхів, відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради, каб.1. 

Дата та місце початку конкурсного відбору,  етапи його проведення та тривалість

 

Конкурсний відбір  на посаду  керівника  закладу загальної середньої освіти відбудеться 10 серпня 2021 року та складається з наступних етапів:

Перевірка членами конкурсної комісії поданих документів та прийняття рішення про допущення/недопущення осіб до участі в конкурсі з 19 по 23  липня  2021 року. Оприлюднення рішення.

перевірка на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема  Закону України «Про освіту»,  Закону  України «Про повну загальну середню освіту»   та інших нормативно-правових  актів у сфері загальної середньої освіти, що відбудеться шляхом письмово тестування  10 серпня 2021 року з 10.00 до 10.30 год. 

перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання 10 серпня 2021 року з 11.30 до 12.00 год.

публічна та відкрита презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також  надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування 10 серпня 2021 року з 14.00 год. ( за додатковим графіком) до 15 хвилин на одного конкурсанта.

Конкурсний відбір на посади директорів буде проходити за адресою: смт Черняхів, майдан Рад, 2, відділ освіти, молоді та спорту

 

Прізвище та ім’я, номер телефону  особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі

 

Федосєєва Олександра, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради

097 56 40 277

muza.sport@gmail.com

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь