ТОВ «МЕКОПРІНТ УКРАЇНА» - сучасне підприємство, яке активно розвивається

Дата: 18.06.2021 10:00

Фото без описуТОВ «МЕКОПРІНТ УКРАЇНА» – молоде підприємство в смт Черняхів, яке з 2019 року займається виробництвом електронних і електричних проводів і кабелів. Воно зарекомендувало себе на ринку послуг як професійне, чесне і відкрите до співпраці з клієнтами та органами місцевого самоврядування. Тут створюються нові робочі місця, що відповідають усім сучасним вимогам. А це одна з вагомих умов розвитку громади.

Станом на 18 червня 2021 року на даному виробництві вже працюють більше 100 співробітників. Тож, щоб відзначити вагомий внесок в соціально-економічний розвиток громади, створення нових робочих місць, плідну співпрацю з органами місцевого самоврядування, на підприємство завітали Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Ющенко, директор Черняхівської філії Житомирського обласного центру зайнятості Олена Пашинська, керуюча Черняхівським відділенням Ощадбанку Тетяна Демченко. «Дякуємо за відповідальне ставлення до питань працевлаштування жителів Черняхівщини, за співпрацю для розвитку нашої громади. Спільними зусиллями ми зможемо досягти зростання добробуту і максимальної користі і для громади, і для її мешканців», – наголосила Наталія Ревчук та вручила директору товариства Володимиру Хомику подяку Черняхівської селищної ради.