Привітали медичних працівників Черняхівської громади з професійним святом

Дата: 17.06.2021 16:20

Щорічно у третю неділю червня всі українські медики – лікарі, фельдшери, медсестри та медбрати, акушери, лаборанти, санітари…– всі, хто своєю працею стоїть на сторожі людського здоров’я, відзначають професійне свято – День медичного працівника.

Це гарна нагода знову подякувати нашим медикам за їх сумлінну працю. Останній рік боротьби з коронавірусною хворобою показав усім нам, наскільки жертовною та складною є робота людей в білих халатах.

Під час урочистостей, які відбулися 16 і 17 червня 2021 року, директор КНП «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Віталій Ніколайчук та директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Алла Виговська підсумували роботу медичних закладів за попередній період та привітали своїх колег зі святом.

Медичні працівники Черняхівської громади приймали вітання з нагоди професійного свята від депутата Житомирської обласної ради Наталії Рибак. За дорученням селищного голови Наталії Ревчук їх привітали заступник з питань виконавчих органів ради Андрій Ющенко та секретар ради Тетяна Тарнавська. Вони зазначили, що праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних: саме медичні працівники у найскрутніші хвилини допомагають боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя людей.

За сумлінну роботу грамотою Департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації відзначили Віталія Ніколайчука – директора КНП «Черняхівське ТМО», Андрія Сахненка – завідувача відділенням анестезіології та інтенсивної терапії, Тетяна Шевцову – лікаря-терапевта терапевтичного відділення.

За багаторічну сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, відданість справі, досягнуті успіхи в роботі і з нагоди Дня медичного працівника грамотою Житомирської обласної ради нагороджено директора НКП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Черняхівської селищної ради Аллу Виговську. Подяку голови Житомирської обласної ради отримали лікарі загальної практики – сімейної медицини Олена Чепіль, Оксана Поліванчук, Вадим Матушевський, лікар-педіатр Петро Пронькін.

За значний особистий внесок в розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм, активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника Грамотою Черняхівської селищної ради відмітили Віктора Усаченка – лікаря акушер-гінеколога, Ніну Степанчук – молодшу медичну сестру, Наталію Шлапак – сестру медичну поліклініки КНП «Черняхівське територіальне медичне об’єднання», Раїсу Крикун – лікаря загальної практики – сімейного лікаря Головинської амбулаторії загальної практики – сімейної медицини, Світлану Стецюк – сестру медичну загальної практики – сімейної медицини Черняхівської амбулаторії  загальної практики – сімейної медицини, Наталію Сахненко – статистика медичного КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Шановні медичні працівники! У переддень свята від усіх жителів Черняхівщини прийміть вітання і побажання здоров’я, довголіття, особистого щастя, родинного затишку і тепла, успіхів і наснаги, впевненості у завтрашньому дні, шани і вдячності від людей!

Хай завжди панує поміж вас порозуміння, злагода і повага. Глибока подяка вам за сумлінну працю, витримку і вміння дарувати людям радість життя!