Вшанували пам'ять про полеглого захисника України Олександра Голяченка

Дата: 16.06.2021 12:38

16 червня 2021 року минає 7 років, як трагічна звістка прийшла на Черняхівщину. В цей день 2014 року війна обірвала життя українського воїна, 22-річного жителя села Славів Олександра Голяченка.

Сьогодні на могилі героя у селі Славів відбулися поминальні заходи та панахида за загиблим захисником України.

Вшанували пам'ять про полеглого захисника та висловили слова підтримки родині від імені селищної ради та всієї громади секретар Черняхівської селищної ради Тетяна Тарнавська, староста старостинського округу Дмитро Попроцький, представники Черняхівського районного ТЦК та СП, рідні та друзі героя, побратими, волонтери і місцеві жителі, представники учнівського та педагогічного колективів Селянщинського спортивного ліцею імені О.Голяченка та Д.Литвинчука.

Вічна пам`ять герою!