Засідання робочої групи щодо проведення заходів з технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту

Дата: 09.06.2021 11:01

Фото без описуСьогодні, 9 червня 2021 року, відбулося засідання робочої групи, утвореної відповідно до розпорядження селищного голови від 06.05.2021 року № 89 щодо проведення заходів з технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту на території селищної ради.

Головний спеціаліст селищної ради Сергій Герасимчук проаналізував стан та складені акти оцінки стану готовності захисних споруд.

За результатами здійсненої перевірки визначено такі споруди, які були безпідставно поставлені на облік, відсутні за фактом як об’єкти нерухомості, повністю зруйновані, демонтовані, розпайовані, тривалий час затоплені ґрунтовими водами і є непридатними до використання.

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керівник робочої групи Андрій Ющенко, наголосив, що робота по здійсненню комплексу заходів по проведенню технічної інвентаризації та функціонуванню захисних споруд на території селищної ради буде продовжуватися. Зокрема, потрібно здійснювати пошук нових приміщень для споруд цивільного призначення, найпростіших укриттів. Для цього потрібно залучати до співпраці представників освіти, культури, медицини, приватних установ та організацій.

Дане  питання буде винесено на чергове засідання виконавчого комітету Черняхівської селищної ради.

Вирішено провести чергове засідання робочої групи та заслухати матеріали про проведену роботу у грудні 2021 року.