Тренінг за програмою "Молодіжний працівник" в Житомирській області

Дата: 07.06.2021 12:27

Департаментом культури, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжується реалізація навчальної програми «Молодіжний працівник».

З 22 по 25 червня 2021 року з 10.00 до 16.00 год. (з перервами) заплановано проведення даного тренінгу в Житомирській області на платформі ZOOM.

Для участі потрібно мати комп’ютер з працюючим мікрофоном та доступом до інтернету в даному девайсі. Базовий тренінг – це перший навчальний рівень програми «Молодіжний працівник». До участі запрошуються:

• лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
  • державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;
  • працівники інших організацій залучених до роботи з молоддю незалежно від форм власності.

Під час тренінгу можна отримати стимул для розвитку компетенцій молодіжного працівника та визначити свій власний шлях розвитку, обмінятися досвідом і знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

По завершенню учасники отримають свідоцтво встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

Заявки приймаються до 17 червня 2021 року, 00.00 год.

Контактні особи:

Гуменна Людмила Миколаївна – заступник начальника управління – начальник відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту. Тел. 067-5942365.

Тимченко Вікторія Юріївна – головний спеціаліст відділу молодіжної політики та національно-патріотичного виховання управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту облдержадміністрації. Тел. 097-3819181.

Або за посиланням:  https://forms.gle/jctueJbYQC8NtrZq7