Дата: 02.06.2021 16:18

2 червня 2021 року відбулось засідання постійної комісії Черняхівської селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування, соціально-економічного розвитку, гуманітарних питань, комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження, транспорту, інвестицій та міжнародного співробітництва.

У засіданні взяли участь члени комісії, а також запрошені селищний голова Наталія Ревчук, секретар селищної ради Тетяна Тарнавська, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Ющенко, директор КНП «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Віталій Ніколайчук, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради Ірина Дятел, завідувач сектору комунальної власності Людмила Іваницька, головні спеціалісти відділу освіти, молоді та спорту Надія Кирийчук і Олександра Федосєєва-Лєвандовська, старости старостинських округів.

Ірина Дятел поінформувала про розгляд  регуляторного акту «Проект рішення Черняхівської селищної ради «Про  встановлення  місцевих податків на території  Черняхівської селищної територіальної громади» на відповідність вимогам ст.4 та ст.8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та прийняття експертного висновку; про розгляд  регуляторного акту «Проект рішення Черняхівської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів  Черняхівської селищної  територіальної громади»» на відповідність вимогам ст.4 та ст.8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та прийняття експертного висновку.

Надія Кирийчук ознайомила з проєктом рішення щодо перспективного плану оптимізації мережі закладів освіти Черняхівської селищної територіальної громади на 2021-2024 роки.

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти, що належать до  комунальної власності Черняхівської селищної територіальної громади  в новій редакції інформувала Олександра Федосєєва – Лєвандовська.

Людмила Іваницька поінформувала з ряду комунальних питань: про погодження реорганізації фельдшерсько-акушерських пунктів у фельдшерські пункти; про погодження структури комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Черняхівської селищної ради  в новій редакції; про погодження структури комунального некомерційного підприємства «Черняхівське територіальне медичне об’єднання» Черняхівської селищної ради  в новій редакції; про надання згоди на безоплатне прийняття майна  із державної власності у комунальну власність Черняхівської селищної територіальної громади   в новій редакції; про прийняття  майна у комунальну власність Черняхівської селищної територіальної громади  та визначення його балансоутримувача; про затвердження Положення про оплату праці керівників комунальних підприємств ЖКГ, які перебувають у комунальній власності Черняхівської селищної територіальної громади.

Про звернення депутатів Черняхівської селищної ради до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України щодо ініціювання  розробки законопроекту про заборону використання пластикового посуду, тари, упаковки, штучних пластикових квітів, ритуальних вінків тощо та про хід виконання рішення 4-ої сесії селищної ради VIII скликання від 30.12.2020 року «Про звернення депутатів Черняхівської селищної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо засудження  політики несправедливих тарифів» поінформувала Тетяна Тарнавська.

Під час засідання присутні члени комісії детально розглянули запропоновані проєкти рішень, надали свої пропозиції та зауваження.

Постійна комісія рекомендувала винести заслухані проєкти рішень на розгляд чергової сесії селищної ради, яка відбудеться 11 червня 2021 року.