Свято-нагородження «Світ дитячих талантів»

Дата: 01.06.2021 14:10

Фото без опису1 червня 2021 року, в Міжнародний день захисту дітей, у Черняхівському Будинку дитячої та юнацької творчості відбулось свято-нагородження «Світ дитячих талантів». Головними учасниками святкового дійства стали учасники конкурсу «Повір у себе – і в тебе повірять інші», організованого комунальною установою «Центр соціальних служб» Черняхівської селищної ради.

Цього року на виставці, яка діє в приміщення Черняхівської селищної ради, представлено 156 робіт 47 учасників. Вироби виконані в різних техніках образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. І кожна робота вражає та привертає увагу неповторністю, фантазією, вмінням показати почуття і свій внутрішній світ.

Привітати творчих, талановитих, сповнених оптимізму дітей прийшли селищний голова Наталія Ревчук, депутат Житомирської обласної ради Андрій Руденький, начальник відділу освіти, молоді і спорту Наталія Заборчук, директор комунальної установи «Центр соціальних служб» Світлана Дзюблик.

Оскільки всі роботи особливі, ніхто з учасників не залишився поза увагою: всі отримали грошові нагороди, подарунки та солодощі.

Головними спонсорами грошових премій  за участь в конкурсі творчості «Повір у себе – і  в тебе повірять інші» стали голова Черняхівської селищної територіальної громади Наталія Ревчук та приватний підприємець Петро Ємчура.

Солодощі подарував депутат обласної ради Андрій Руденький.

Призи глядацьких симпатій учасникам конкурсу вручили керуюча  Черняхівським відділенням Ощадбанку Тетяна Демченко, керуюча Черняхівським відділенням Приватбанку Олександра Дорошенко, приватні підприємці Ірина Сінько та Роман Ваховський.

Святкову атмосферу створили ансамбль «Тіп-топ» з піснями «Кольоровий світ», «Супермени», «Україна», а також танцювальний колектив «Василина» із запальним танком «Сучасні ритми».

На завершення свята усі бажаючі взяли участь у танцювальному флешмобі.