Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2021 08:23

Фото без описуДорогі діти!

Шановні батьки!

Щиро вітаємо всіх вас із світлим, добрим, веселим святом –  Міжнародним днем захисту дітей.

У кожного з нас є свої  життєві цінності. Але ми всі точно маємо спільну мету – виховати здорових, щасливих, життєрадісних дітей.

Піклування про молоде покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. І саме для цього всі ми живемо та працюємо. Саме у дітях хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Ми, дорослі,  прагнемо, щоб вони росли здоровими і радісними, прославляли свої родини і свій рідний край. Тому наше основне завдання – виховати дітей розумними, порядними, добрими та впевненими в собі, дати можливість розвивати їхні таланти, прищепити їм любов до знань, рідної Батьківщини, мови та культури. А для цього варто об’єднати наші зусилля. Адже саме від нас залежить те, як складеться доля кожної дитини, а відтак - і нового покоління громадян України.

Висловлюємо вдячність батькам, вчителям, вихователям, бабусям та дідусям, лікарям – усім, хто присвятив своє життя роботі з дітьми та щоденно робить важливий внесок у їх розвиток, виховання, формування як особистості. Ваша праця дуже важлива, адже ви створюєте майбутнє нашої громади.

Дорогі діти! Хай ваші серця у час дитинства наповняться теплом і вірою в добро. Розвивайтесь, втілюйте свої мрії в життя. Хай ваше майбутнє буде безхмарним.

Зі святом вас!

селищний голова Наталія РЕВЧУК

та депутатський корпус Черняхівської селищної ради