Нарада директорів з приводу оптимізації закладів загальної середньої освіти

Дата: 19.05.2021 16:32

18 травня в актовій залі відділу освіти, молоді та спорту відбулася нарада директорів закладів освіти Черняхівської територіальної селищної громади, в якій взяв участь заступник селищного голови Андрій Ющенко. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталія Заборчук ознайомила присутніх із перспективними мережами закладів освіти громади і планом оптимізації закладів загальної середньої освіти, що дасть змогу ефективно використовувати бюджетні кошти. Безперечно, педагоги занепокоєні перспективою ймовірного скорочення мережі освітніх закладів. Однак реальність нагадує про себе суворими фактами: з 1 січня 2021 року отримувачами освітньої субвенції з державного бюджету є освітні заклади, де кількість учнів у класах відповідає затвердженим нормам.

У ході обговорень враховано всі слушні, обгрунтовані думки й пропозиції керівників закладів.

Крім того, на нараді були розглянуті питання щодо організованого закінчення 2020-2021 навчального року, участь випускників в ЗНО, організація відпочинку дітей в денних пришкільних таборах та ін.

Про особливості діяльності Центру професійного розвитку педагогічних працівників, аналіз даних, отриманих під час опитування педагогів громади ознайомила та запросила всіх колег до співпраці директор Центру Лариса Мазур.

Керівникам закладів загальної середньої, позашкільної освіти було вручено дипломи за перемоги здобувачів освіти та вихованців у обласних конкурсах.