6 червня в Черняхові відбудеться XIX обласний Меморіал з шахів, присвячений пам`яті Миколи Кондратюка

Дата: 21.05.2021 16:25

Традиційний XIX обласний Меморіал з шахів, присвячений пам’яті шахового композитора, міжнародного майстра, бронзового призера чемпіонату світу з шахової композиції Кондратюка Миколи Арсентійовича відбудеться 06 червня 2021 р. (неділя) в смт Черняхів в приміщенні будинку культури. Людина, якій в першу чергу повинна завдячувати шахова спільнота - це народний артист України, учасник квартету «Гетьман» Андрій Арсентійович Кондратюк. Саме завдяки Андрію Арсентійовичу, котрий шанує сімейні традиції та пам’ять свого рідного брата, дев'ятнадцятий рік в Черняхові проходить свято шахів.

Призовий фонд від Андрія Кондратюка складає 10 000,00 грн.

Запрошуємо небайдужих до інтелектуальних ігор приєднуватися до формування призового фонду.

Реєстрація учасників відбудеться 06 червня 2021 р. до 10 години. Попередня реєстрація за посиланням

Система проведення змагань – швейцарська, 7 турів.