19 травня - Всесвітній день сімейного лікаря

Дата: 19.05.2021 12:51

Шановні сімейні лікарі Черняхівської громади!

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря від імені голови та депутатського корпусу селищної ради вітаємо всіх лікарів загальної практики – сімейної медицини Черняхівщини з професійним святом!

Сімейний лікар – це наша перша медична інстанція, до якої кожен може звернутись в разі проблем зі здоров'ям, це наш провідник в системі охорони здоров'я, професійний діагност, фаховий порадник, який вселяє віру та надію на одужання.

Сімейний лікар день за днем працює для людей, підтримує та допомагає кожній родині залишатися здоровими.

Особливо безцінною стала ваша праця та самопожертва у час пандемії коронавірусу, коли, незважаючи на ризик для власного життя, ви першими приходите на допомогу недужим.

Дякуємо вам, шановні наші лікарі, за вашу роботу, високий професіоналізм, доброту, чуйність, оптимізм та відданість своїй справі.

Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, поваги та розуміння від пацієнтів, успіхів і наснаги у роботі.

селищний голова Наталія РЕВЧУК