18 травня – Міжнародний день музеїв

Дата: 18.05.2021 10:33

Фото без опису Музей - велична пам’яткова книга людства. В ньому зібрано та зберігається все, що нам дороге, що є гордістю нашого народу, нашого поліського краю. І це закономірно: адже «той не вартий майбутнього, який не цінує свого минулого».

Особливість музею полягає в тому, що він збирає, вивчає, зберігає і експонує першоджерела або оригінали, які безпосередньо пов’язані з розвитком природи, життя людського суспільства.

Наш Черняхівський краєзнавчий музей має шість оглядових залів, в яких музейні експозиції розповідають про речі, зрозумілі всім, мовою, що не потребує перекладу. Він дає нам побувати і в давньому минулому, побачити сьогодення людства, його здобутки. Наш музей краєзнавчий, тому він має широкий діапазон експозицій, де поєднуються риси музеїв історичного, природничого, науково-технічного профілів. В нашому музеї варто побувати всім жителям Черняхівської громади. Тут панує дивна енергетика, тут хочеться залишитися наодинці, походити, подумати.

Тож запрошуємо усіх відвідати наш музей.