До уваги отримувачів житлової субсидії !

Дата: 18.05.2021 08:15

У зв’язку із прийняттям постанови КМУ від 14 квітня 2021 року №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» з 1 травня діють нові правила призначення житлової субсидії.

Зокрема, на наступний термін субсидія буде призначатися з травня 2021 року по квітень 2022 року лише в готівковій формі та після подання нової заяви та декларації.

З метою уникнення скупченості громадян, які бажають оформити житлову субсидію на новий термін, заяви будуть прийматися протягом травня – вересня 2021 року і субсидія буде призначена починаючи з травня.

Заяву та декларацію можна подати до відділу соціального захисту Черняхівської селищної ради, через уповноважену посадову особу виконавчого комітету селищної ради (старосту), надіслати поштою до структурного підрозділу  соціального захисту населення за місцем реєстрації або в електронній формі через офіційний вебсайт Мінсоцполітики.