Вакцинація від COVID-19 в Черняхівській громаді

Дата: 13.05.2021 14:14

КНП «ЦПМСД» Черняхівської селищної ради продовжує вакцинацію населення громади від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. На даному етапі роботи використовується вакцина ASTRA ZENEKA південно-корейського виробництва. Вже щеплено більше 600 жителів нашої громади. Післявакцинальні ускладнення та побічні реакції на введення вакцини не зареєстровано. Масова вакцинація населення допоможе значно знизити смертність від коронавірусної хвороби та сприятиме запобіганню серйозних ускладнень для здоров'я.

Звертаємось до керівників старостинських округів, активістів, депутатів різного рівня громади сприяти залученню до вакцинації населення та припинити прояви антивакцинальної агітації серед населення громади.

Записатись на вакцинацію можна у сімейного лікаря, з яким укладено декларацію, фельдшера за місцем проживання та за телефоном реєстратури 4-12- 96.