Як оформити паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон?

Дата: 05.05.2021 15:58

Фото без описуНа сайті державної міграційної служби завдяки сервісу «Електронна черга онлайн» можна записатися до електронної черги на оформлення біометричних документів. Електронний сервіс дозволяє записатися в чергу для оформлення документа, заздалегідь зазначити всю необхідну інформацію, що скоротить час особистого візиту до підрозділу ДМС, а також сплатити послугу  онлайн.

Як записатися в електронну чергу?

Записатися в чергу громадянин України може особисто через веб-сайт Державної міграційної служби (ДМС). Після запису в електронну чергу та внесення інформації про заявника формується QR-код, який потрібно роздрукувати та пред’явити при відвідуванні підрозділу міграційної служби. Сервіс дозволяє обрати регіон, дату та час відвідування територіального підрозділу ДМС.

Посилання на сервіс «Електронна черга онлайн»https://dmsu.gov.ua/services/online.html

• Заповніть форму, дотримуючись підказок.
  • Після постановки в чергу Вам надійде SMS повідомлення, у якому буде номер черги та час прийому.

Яка вартість послуги?

Запис в електронну чергу – послуга безкоштовна.

Важливо! Система електронної черги не допускає запізнення! У випадку Вашої відсутності у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, Ваш запис до електронної черги буде анульовано системою.