Задля збереження довкілля від пожеж

Дата: 23.04.2021 15:01

Фото без опису23 квітня 2021 року відбулося обстеження населених пунктів Черняхівської селищної територіальної громади, які знаходяться на територіях лісових масивів та межують з ними щодо функціонування під час пожежонебезпечного періоду 2021 року.

Робочою групою, яка утворена відповідно до розпорядження селищного голови, перевірялися Жадьківський старостинський округ (с.Жадьки), Салівський старостинський округ (с.Сали, с.Осівка,с.Росівка, с.Нові Сали) та Горбулівський старостинський округ (с.Науменка).

Зверталася увага на  наявність в населених пунктах пристроїв для подавання звукових сигналів з метою оповіщення людей на випадок пожежі, наявність оборювання населеного пункту на межі з пасовищами та водоймами, наявність та заповнення водою протипожежних водоймів, наявність несанкціонованих звалищ горючих матеріалів на зазначених територіях.

Проведено роз’яснювальну роботу зі старостами округів, надано методичні рекомендації з протипожежних заходів.