ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ

Дата: 06.04.2021 16:15

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

проекту «Детальний план території земельної ділянки  за адресою: смт. Черняхів, вул. Індустріальна, 24 Г»

Проект містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки  за адресою: смт. Черняхів, вул. Індустріальна, 24 Г» розробляється з метою обґрунтування функціональної можливості здійснення реконструкції діючої нафтобази та підлягає стратегічній екологічній оцінці з метою сприяння сталому розвитку території шляхом забезпечення охорони довкілля, безпеки життєдіяльності населення та охорони його здоров’я, інтегрування екологічних вимог під час розроблення та затвердження даного проекту.

Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проект «Детальний план території земельної ділянки  за адресою: смт. Черняхів, вул. Індустріальна, 24 Г» розміщено у відкритому доступі на офіційному  веб- сайті  Черняхівської селищної ради (у закладці  "Виконавчі органи ради" - Відділ містобудування та архітектури - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ)

Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  проекту «Детальний план території земельної ділянки  за адресою: смт. Черняхів, вул. Індустріальна, 24Г» подаються до Черняхівської селищної ради за адресою: 12301, Житомирська обл., Черняхівський р-н, смт. Черняхів, Майдан Рад, 1, або на електронну поштову скриньку:  E-mail: chernyahiv@ukr.net

Строк подання зауважень і пропозицій: з 06.04.2021 року протягом 15 днів (включно до 20.04.2021 р.).  Зауваження, надані поза межами визначеного строку, не приймаються та не розглядаються.