З професійним святом!

Дата: 19.03.2021 14:23

Фото без описуВ третю неділю березня в Україні відзначають професійне свято працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Працівники галузі невтомно піклуються, щоб в наших домівках завжди була вода, газ, тепло і світло, щоб тішили око двори і під`їзди. Завдяки їхній нелегкій роботі та працьовитим рукам, незважаючи на всі негаразди сьогодення, підтримується безперебійна робота інженерних комунікацій, проводиться благоустрій вулиць.

Тож, шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята! На ваших плечах лежить серйозна відповідальність за забезпечення життєдіяльності громади. Ваша робота нелегка, але надзвичайно потрібна усім нам.

Зичимо вам міцного здоров’я, весняного настрою, миру, щастя, ініціативи у виконанні професійних завдань.

З повагою, селищний голова Наталія Ревчук, апарат та депутатський корпус селищної ради