Працювала мобільна група

Дата: 13.03.2021 09:18

Фото без описуПротягом суботи, 13 березня, представниками мобільної групи для здійснення контролю за виконанням суб’єктами господарювання організаційних, профілактичних та проти епідеміологічних заходів щодо запобігання поширенню COVID-19 серед населення на території Черняхівської громади, проведено відповідну роботу на території адміністративного центру громади - смт. Черняхова.

Здійснено ряд профілактичних заходів з питань дотримання карантинних вимог. Відпрацьовано Кооперативний ринок, магазини, маршрутний пасажирський транспорт, який здійснює спецпідвіз тощо.

Складено два адміністративних протоколи щодо недотримання санітарних вимог суб'єктами господарювання.