Онлайн-навчання для керівників громад

Дата: 09.03.2021 15:21

Фото без описуЗ 1 березня Програмою "U-LEAD з Європою" проводиться курс навчальних лекцій та семінарів для голів територіальних громад  "Кроки для керівників 2021. Онлайн-версія". Заняття відбуваються за окремими кластерами.

З 1 по 11 березня на вебінарах та практикумах кластеру А розглядаються питання становлення ефективної та спроможний громади: стратегічне лідерство  та  управління людськими ресурсами, місцеві фінанси, комунікація та взаємодія  з громадянами та представниками влади.

9 березня  в рамках навчання відбувся інтерактивний воркшоп, який дав змогу селищному голові Наталії РЕВЧУК поспілкуватися з колегами на конкретні теми і попрацювати над реальними ситуаціями, розв'язання яких допомогатиме у прийнятті позитивних рішень для життєдіяльності громади.