Семінар для статост громади

Дата: 28.01.2021 11:55

П’ятого січня відбувся семінар для старост старостинських округів громади.

Фото без опису,

Цілий ряд питання стосувався співпраці старостинських округів з Черняхівським районним  територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Житомирської області

• (колишнім військовим комісаріатом) у веденні військового обліку призовників та військовозобов’язаних;
  • призову на військову службу у ЗСУ за контрактом;
  • про порядок проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів в особливий період на території громади.

Інформували присутніх посадові особи ТЦКСП – Н.В. Никончук, С.О.Володько, Б.С.Чайківський, І.К.Войтович, М.Т.Умбетова. Підсумував даний блок питань військовий комісар, підполковник Іваницький В.А.

Про облік та обслуговування громадян похилого віку, які потребують соціальної підтримки поінформувала Ю. В. Маційчук, директор Територіального центру соціального обслуговування (надання  соціальних послуг) Черняхівської селищної ради.

С. М. Дзюблик, директор Центру соціальних служб Черняхівської селищної ради наголосила на важливих моментах роботи із вразливими верствами населення на території старостинських округів.

Про порядок оформлення субсидій та інших соціальних пільг поінформувала

О.В. Воскобойник, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Черняхівської райдержадміністрації.

В семінарі взяли участь селищний голова Н.М.Ревчук,  керуючий справами (секретар) виконавчого комітету ради В.В.Чечко, які відповіли на ряд питань життєдіяльності старостинських округів громади, надали рекомендації щодо організації роботи старост.