Нарада з ОДА

Дата: 28.01.2021 11:44

14 січня відбулася онлайн нарада керівників департаментів Житомирської облдержадміністрації з представниками райдержадміністрацій та органів місцевого самоврядування щодо організації надання соціальних послуг територіальними громадами, розбудови мережі служб у справах дітей, створення та модернізації центрів з надання адміністративних послуг в громадах.

В нараді взяли участь представники Черняхівської селищної ради : селищний голова Наталія Ревчук, заступник голови Андрій Ющенко, посадові особи ради. Андрій Петрович поінформував облдержадміністрацію щодо проведеної роботи в громаді з даного питання, а саме: створення Центру соціальних служб, Територіального центру з обслуговування (надання соціальних послуг), служби у справах дітей та напрацювання в питанні створення ЦНАПу.

Учасники семінару взяли до відома рекомендації та пропозиції керівництва області щодо організації, створення та ефективного функціонування виконавчих органів громад з питань соціального захисту населення.