16 травня – День пам’яті полеглих захисників України Івана Пивовара і Леоніда Олексієнка

Дата: 16.05.2023 08:45

Сьогодні рівно рік, як у війні за волю українського народу в районі населеного пункту Троїцьке Попаснянського району Луганської області загинули наші земляки Леонід Олексієнко  із с.Дівочки та Іван Пивовар із с.Новосілка Черняхівської громади.

В той чорний день, 16 травня 2022 року, наші земляки разом із побратимами потрапили під щільний ворожий артилерійський обстріл, після якого з ними пропав зв'язок. Деякий час солдати вважались зниклими безвісти, згодом наших Героїв визнано такими, що загинули.

Не вмирає пам’ять про Героїв, які своїми грудьми закрили країну від ворожих “градів”, від ворожих куль, і наш обов’язок перед ними — зробити все, щоб ці жертви не були марними.

Вічна пам’ять Героям!

Слава Україні!