Черняхівська громада провела в останню путь Героя Руслана Олександровича Юхимчука

Дата: 17.02.2023 16:10

На жаль, жорстока війна продовжує забирати кращих та приносити горе в оселі українців.

Сьогодні, 17 лютого 2023 року, Черняхівська громада провела в останню путь Героя Руслана Олександровича ЮХИМЧУКА.

Руслан Юхимчук народився 9 травня 1986 року і все дитинство та юність провів у с.Жадьки. Тут закінчив школу, після якої проходив строкову військову службу.

Одружився і разом із сім'єю жив і працював у Радомишлі, виховував дітей.

1 квітня 2022 року вступив до лав Збройних Сил України, щоб захищати рідну країну від кривавого окупанта. Гідно виконував свій службовий обов'язок до останнього бою. Старший солдат Руслан Юхимчук загинув біля населеного пункту Іванівське на Донеччині під час виконання бойового завдання 11 лютого 2023 року.

Прощання з воїном відбулося у його рідному селі Жадьки. Віддати шану захиснику і провести земляка в останню путь разом з рідними, бойовими побратимами, прийшли керівники Черняхівської громади і Жадьківського старостинського округу, друзі, однокласники і всі, хто знав та поважав відважного воїна.

У скорботі схиляємо голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять гідного сина України, який до останнього подиху був вірним важкому та водночас почесному обов’язку захисника Батьківщини.

Наші щирі співчуття родині, рідним, близьким!

Вічна слава полеглим захисникам України!